I am Loader!
Edit

Kontakt

SLEDUJ NÁS

IT AKADÉMIA

Chceš pracovať v stabilnej IT firme s množstvom benefitov, ale nemáš veľkú skúsenosť s programovacím jazykom C? Hľadáš odrazový mostík do IT sveta? Prihlás sa do našej akadémie!

Bezplatný kurz

Pred začatím akadémie absolvuješ vstupný test, ktorý nám pomôže identifikovať tvoju úroveň „Céčka“. Preto je potrebné, aby si aspoň nejaké tie základy ovládal. Samozrejme, celý kurz je úplne zadarmo. Jediné, čo potrebuješ, je vlastný notebook, pár hodín týždenne a chuť napredovať a učiť sa. Celým kurzom ťa bude sprevádzať skúsený programátor.

Získaj pracovnú príležitosť

Po úspešnom absolvovaní akadémie získaš osvedčenie, ktoré potvrdzuje tvoje nadobudnuté vedomosti. Náš tím ťa spolu s odborným lektorom pripraví na pohovor v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, do ktorej môžeš nastúpiť aj hneď. Ale maj na pamäti, že všetko záleží na tvojej šikovnosti a zručnosti.

Ako to celé prebieha?

Prihlásenie

Chceš pracovať v stabilnej IT firme s množstvom benefitov, ale nemáš veľkú skúsenosť s programovacím jazykom C? Hľadáš zmenu, ktorá by mala viesť do IT sveta? Prihlás sa nezáväzne do našej akadémie!

Prvá fáza

Bezplatný kurz 2-krát do týždňa

Akadémia je úplne zdarma! Potrebuješ iba vlastný notebook a pár hodín času večer, aby si sa s nami mohol stretnúť 2-krát do týždňa po dobu 3 až 4 týždňov. Potrebné sú základné znalosti v programovacom jazyku C.

Druhá fáza

Získaj príležitosť

Tí najlepší odborníci vo svojom odbore ťa pripravia na pohovor v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, do ktorej môžeš ihneď nastúpiť! Po absolvovaní IT akadémie sa v komplikovanom svete IT už nestratíš!

Tretia fáza